המאגר הפדרלי

מאגר עברייני המין הלאומי על שם דרו שודין מספק לציבור הרחב גישה למסד הנתונים של עברייני המין בכל ארה"ב והטריטוריות שלה. המאגר הוא שיתוף פעולה בין משרד המשפטים האמריקאי, המדינות השונות בתוך ארה"ב, הטריטוריות והשבטים שהחליטו לעבוד יחד למען ביטחונם של הילדים. יש לשים לב כי המאגר הפדרלי מתעדכן באופן איטי יותר ממאגרי המדינות והשבטים. על מנת להיכנס למאגר יש ללחוץ על התמונה.

מאגרי מדינות

לכל מדינה וטריטוריה בארה"ב יש מאגר עצמאי המתוחזק על ידי משרד השריף המקומי ומשרד התובע המקומי. ישנן מדינות שלא ניתן להיכנס למאגר שלהם מחוץ לארה"ב. על מנת לחפש במאגר יש לבחור את המדינה הרצויה, להסכים לתנאי השימוש של המדינה (אסור להטריד את עברייני המין, לרדוף אותם, להטריד את המשפחות שלהם וכו') ולחפש את עבריין המין הספציפי שאתם רוצים או לחפש לפי הכתובת אילו עברייני מין נמצאים בסביבה.

מאגרי השבטים

בארה"ב יש אזורים רבים הנשלטים על ידי שבטים אינדיאניים. לשבטים יש משטרה מקומית ומוסדות מוניציפליים משלהם. השבטים מנהלים מאגר פדופילים כמו שאר המדינות בארה"ב. על מנת לחפש במאגר יש לבחור את המדינה הרצויה, להסכים לתנאי השימוש של המדינה (אסור להטריד את עברייני המין, לרדוף אותם, להטריד את המשפחות שלהם וכו') ולחפש את עבריין המין הספציפי שאתם רוצים או לחפש לפי הכתובת אילו עברייני מין נמצאים בסביבה.